Правильне підключення твердопаливного котла тривалого горіння

Отримайте БЕЗКОШТОВНИЙ розрахунок економії за 10 хвилин для вашого будинку
Доставка прямо від заводу без націнок
100% окупність котла за 1 сезон (4-5 міс.)
Відправляємо без передоплати
1. Схема підключення твердопаливного котла через триходовий клапан
2. Схема підключення тт котла паралельно з газовим котлом

Підключення твердопаливного котла тривалого горіння і обвязка

Все твердопаливний котли вимагають правильного підключення до системи опалення.
Від схеми підключення залежить тривалість горіння, термін експлуатації котла, час роботи між чистками, ККД котла і всієї системи в цілому і найголовніше зручність в експлуатації.
Часто чуєш від людей купили твердопаливний котел тривалого горіння: котел поганий, не горить, смердить, тече конденсат і тд. Коли ставиш питання про підключення котла, то роблять круглі очі і кажуть що підключили як газовий, типу яка різниця. А різниця в підключенні велика. У хороших твердопаливних котлах тривалого горіння розвинена теплообмінна поверхню, і досить великий обсяг води, при запалюванні або низькій температурі, котел проходить точку роси 40-50 гр, а це значить що вода, яка знаходитися в дровах конденсується на стінках котла і витікає назовні, разом з продуктами згоряння, ця рідина має дуже неприємний запах, тому бажано швидко проходити цю температуру і далі її уникати. Мінімально можлива температура на якій більш менш може працювати будь-який твердопаливний котел це 55 градусів, і це температура зворотної води яка заходить в котел з системи, відповідно подача повинна бути 60-65 градусів мінімум. Багато хто говорить: це багато, у мене і так котел працює і добре, тоді з'являється друге питання-довговічність, ми зустрічали багато гнилих котлів досить іменитих марок з товщиною стінки 6-8 мм, адже конденсат може бути не бачимо зовні але може знаходитися всередині котла а конденсат це кислота, що робить кислота з металом ми всі знаємо з курсу шкільної фізики, а якщо додати ще високі температури то швидкість корозії збільшується в геометричній прогресії, і ось через три чотири роки, котел тривалого горіння Бізон на дровах перетворюється в решето, згнилі теплообмінники вже не переварити, і котел замість служби в 10-15 років через три роки відправляється на звалище.
Твердопаливний котел тривалого горіння по своїй суті це досить інерційний механізм, тобто для розпалу й гасіння котла треба якийсь час, його не можна взяти і наприклад миттєво загасити, це треба враховувати при виборі схеми підключення.
Всі схеми підключення твердопаливних котлів діляться на три види:
Підключення через Гідрострелка.
Підключення через триходовий клапан.
Підключення через теплообмінник.
Так само є варіанти підключення твердопаливних котлів з теплоаккумулятором, параралельно з газовим котлом і тд.
Всі ці схеми підключення котлів ми розглянемо.

1. Схема підключення твердопаливного котла через триходовий клапан:

це найпростіша і дешева схема, для її реалізації можна вибрати будь-який триходовий термоклапан

2. Схема підключення тт котла паралельно з газовим котлом:

Твердопаливні котли

Доставка без передоплати за 2-3 дня з моменту оформлення замовлення по всій території України
Для покупців з будь-якого міста (села) України діє доставка.


Ми уклали ексклюзивний договір з Новою Поштою, і тому доставка займає не тиждень, а всього 2-3 дня, в залежності від вашого місця проживання.

Завдяки постійній наявності продукції на складі відправляємо замовлення вже на наступний день після замовлення, без передоплати (оплата при отриманні).

Після відвантаження ви отримаєте смс з номером декларації і зможете самі відслідковувати переміщення вантажу.
Як нас знайти?
Залиште свій номер телефону і ми вам зателефонуємо
Або Ви можете зателефонувати нам
+380955182814
Made on
Tilda