Тривалість горіння твердопаливного котла. Розрахунок

Отримайте БЕЗКОШТОВНИЙ розрахунок економії за 10 хвилин для вашого будинку
Доставка прямо від заводу без націнок
100% окупність котла за 1 сезон (4-5 міс.)
Відправляємо без передоплати
ГОРІННЯ ДО 3 ДНІВ ВІД 11 500 ГРН

Тривалість горіння твердопаливного котла

Тривалість горіння твердопаливного котла - одна з основних характеристик сучасного твердопаливного котла.
Багато виробників в характеристиках своїх твердопаливних котлів вказують величезні терміни роботи на одному завантаженні, покупці ведуться на такі рекламні капкани, але в процесі експлуатації стикаються з тим що твердопаливні котли не працюють заявлений час. Так само на тривалість горіння однієї закладки впливає калорійність палива, вологість і ККД котла.В цій статті ми допоможемо розібратися з вагою завантаженого палива і тривалість роботи котла на цьому паливі.

Для прикладу візьмемо обсяг завантажувальної камери котла тривалого горіння 100 літрів або 0.1 м3

Якщо ми будемо завантажувати цей обсяг дровами, то заповниться він на половину, тобто половина топки водогрійного котла займе порожнеча -промежуткі між полінами, якщо ці дрова дуб то щільність дуба при вологості 20% 740-760 кг на м3, тобто 0.1м3 * 0.5 * 740 кг = 37 кг, тобто в топку твердопаливного котла увійде всього 37 кг палива. У реальності цей показник буде ще менше, тому що дрова мають сучки, або можуть бути криво поколоти.

Далі -1 кг дуба вологістю 20% може дати 4 квт тепла, тобто 37 кг палива вологістю 20% дасть нам 37кг * 4 кВт = 148 кВт тепла, без урахування ККД.
і тут починається найцікавіше: Яке ж реальний ККД твердопаливного котла і реальне споживання тепла опалювального об'єкта).

Ці цифри можуть коливатися у великих межах, приймемо що щось середнє. Наприклад, за нашими спостереженнями, котли з топками близько 100 літрів мають потужність від 20 кВт і вище, приймемо потужність твердопаливного котла дорівнює 20 кВт.

Розрахунок горіння твердопаливного котла

Усереднений ККД приймемо (по рекламних буклетів) близько 80%
Тепер вважаємо в топку твердопаливного котла 20 кВт, об'ємом 100 літрів, входить 37 кг дров, які можуть дати нам 148 кВт тепла а з урахуванням 80% ККД 148 * 0.8 = 110 кВт, ділимо на потужність котла 110 кВт / 20 кВт = 5.5 годин роботи в номінальній потужності.

Таким чином, можна розрахувати тривалість горіння твердопаливного котла, але в реаліях цифри буду трохи інші, так як зазвичай дрова більш вологі, а реальний, середній ККД більшості котлів ледь доходить до 70%

У кого лучше купить твердотопливный котел в Украине

Твердотопливные котлы купить лучше в организациях которые специализируются на этом, а не продают все подряд, начиная от фенов и массажеров и заканчивая техникой для СТО и тракторами. Наши клиенты приобретали твердотопливные котлы в Киев, Днепр, Запорожье, Кропивницкий, Николаев, Одесса, Полтава, Сумы, Харьков, Херсон, Черкассы, Чернигов, с бесплатной доставкой домой по области
  Доставка без передоплати за 2-3 дня з моменту оформлення замовлення по всій території України
  Для покупців з будь-якого міста (села) України діє доставка.


  Ми уклали ексклюзивний договір з Новою Поштою, і тому доставка займає не тиждень, а всього 2-3 дня, в залежності від вашого місця проживання.

  Завдяки постійній наявності продукції на складі відправляємо замовлення вже на наступний день після замовлення, без передоплати (оплата при отриманні).

  Після відвантаження ви отримаєте смс з номером декларації і зможете самі відслідковувати переміщення вантажу.
  Як нас знайти?
  Click to order
  Залиште свій номер телефону і ми вам зателефонуємо
  Або Ви можете зателефонувати нам
  +380955182814
  Made on
  Tilda