Твердопаливні котли на трісках

Отримайте БЕЗКОШТОВНИЙ розрахунок економії за 10 хвилин для вашого будинку
Доставка прямо від заводу без націнок
100% окупність котла за 1 сезон (4-5 міс.)
Відправляємо без передоплати
ГОРІННЯ ДО 3 ДНІВ ВІД 11 500 ГРН

Котли на трісках

Офіційна гарантія від заводу-виробника - 5 року
Купуючи продукцію у виробника, ви отримуєте гарантію на якість терміном на 5 року.
Якщо протягом цього часу буде виявлена несправність, що виникла з нашої вини, зробимо ремонт безкоштовно.

7 переваг твердопаливних котлів на трісках, які заощаджуватимуть понад 30% ваших грошей кожен сезон,
протягом 10-15 років

Висока якість збірки і зварювального шва - вище аналогічних котлів.
Високий ККД за рахунок трубчастого теплообмінника і охолоджуваних колосників.
Круглий вихід під димохід - не потрібно витрачати гроші на перехідник.
Термін служби 12-15 років - виготовлені з жароміцної котлової сталі товщиною 3-5 мм.
Автоматизовані моделі - механічна і електронна системи управління.
Зручно користуватися - велика дверцята, рухливі колосники і топка з верхнім завантаженням.
У 3 рази економічніше, ніж опалювати «по-старому» газом
Для орієнтиру, сезон опалення будинку 100 м² газом ≈ 16 000 грн, а з котлом нижнього горіння ≈ 6 000 - 10 000 грн за станом цін на травень 2019 року
Ви можете витратити на опалення будинку в 3 рази менше вже цієї зими!
Щоб дізнатися, наскільки економічніше котел тривалого горіння, ніж звичайна піч з газовим опаленням, ми провели розрахунки за витратами на один опалювальний сезон (2018-19 р)
Для будинку площею 100 кв.м. був встановлений котел тривалого горіння 12 кВт за 12500 грн.
Раніше на опалення будинку за сезон господарі витрачали близько 16 000 грн. Після установки котла на опалення пішло в 3 рази менше, - всього лише 6000 грн. * (Це вартість машини готових до вживання сухих, колотих дров).

Економія очевидна - покупка котла виправдовує себе за 1 сезон (грудень-березень), і в подальшому дозволяє щорічно економити на паливі 70% протягом 12-15 років.
*Станом цін на газ на грудень 2019 року
Доставка без передоплати за 2-3 дня з моменту оформлення замовлення по всій території України
Для покупців з будь-якого міста (села) України діє доставка.


Ми уклали ексклюзивний договір з Новою Поштою, і тому доставка займає не тиждень, а всього 2-3 дня, в залежності від вашого місця проживання.

Завдяки постійній наявності продукції на складі відправляємо замовлення вже на наступний день після замовлення, без передоплати (оплата при отриманні).

Після відвантаження ви отримаєте смс з номером декларації і зможете самі відслідковувати переміщення вантажу.
Як нас знайти?

Твердопаливні котли на трісках

Котли на трісках - це сучасні, універсальні, автоматичні або напівавтоматичні енергетичні комплекси.

Наш автоматичний котел на трісці відповідає всім сучасним технічним, економічним та екологічним нормам і стандартам.

Середній ККД наших котлів становить 83-85% що підтверджено експлуатацією, а так само приладами контролю і обліку (теплолічильниками, газоаналізаторами і тд.)

Основне паливо для цього типу промислових котлів - це деревна тріска вологістю від 8% до 65% і фракцією від 1 * 1 * 1 мм до 50 * 20 * 12 мм.

В якості резервного палива можна використовувати будь-яке інше сипуча паливо: лузгу соняшника, тирса (тирса), пил МДФ, пелети (в тому числі і агро), торф. Головне - що б вологість і розмір резервного палива не перевищували параметри, зазначені вище.

Перехід твердопаливного котла з тріски на інше паливо сипуча або кускове-здійснюється зміною керуючих параметрів в автоматиці. Є можливість паралельної роботи на сипучому і кусковому паливі.

Тріска-як паливо

Деревна тріска - це так зване місцеве паливо, тобто його недоцільно транспортувати на великі відстані. Але, в той же час, на сьогоднішній день, тріска є найдешевшим паливом для котлів опалення.

Відповідно, якщо наші замовники мають в найближчому розташуванні лісові ресурси або займаються деревообробкою, то котел на трісці СДК - ідеальний вибір, який дозволить отримувати теплову енергію за мінімальною ціною і істотно заощадить кошти підприємства.

Технології спалювання тріски

Найстаршою і найбільш розвиненою технології отримання енергії
з біомаси, є принцип прямого спалювання біомаси який до цих пір має потенціал для його подальшого розвитку з точки зору збільшення ККД і поліпшення екологічних характеристик.

Головними технологіями спалювання тріски, які використовуються в даний час, є: спалювання на колосникових гратах (похилій, рухомий, горизонтальної), спалювання в Стокер (ретортне подача палива), спалювання в циклонічної топці (вихровий), спалювання в киплячому шарі, спалювання нижньому горінням (пиролизная або шахтна конструкція), спалювання в високошвидкісного топці (топка Померанцева)

Ми зупинилися на класичному спалюванні на колосникових гратах, рухомий або похилій (залежить від потужності котла на трісках і фінансової можливості замовника).

Цей вид спалювання найоптимальніший і легкорегуліруемий.

Від спалювання в ретортах, настільки популярних в нашій країні, ми відмовилися, так як ретортне подача і спалювання на потужностях вище 50 кВт має масу недоліків: таких як нерівномірне горіння, циклічне падіння потужності (після чистки), хімічний недожег, багато ручної праці, так як паливо лежить купою і його треба вручну расбрасивать по колосникових гратах (і це при автоподачі палива), так само ручна чистка золи в топці. ну і відповідно низький ККД.

Переваги котлів на трісці

Широкий ряд номінальних потужностей наших котлоаграгатов представлений в діапазоні від 100 до 5000 кВт. Один з плюсів котлів на трісці - це те, що їх можна повністю автоматизувати. Бункер для палива може мати обсяг від 2 до 25 кубів.

Камера згоряння обкладається вогнетривкою цеглою або вогнетривким бетоном. Між стінкою котла і цеглою встановлюється муллітокремнеземних плита-утеплювач, це робиться для того що б вогнетривкий цегла не охолоджувався про водоохолоджувані стінки котла і тримав високу температуру горіння. А для спалювання деревного палива температура-головний показник якісного горіння і високого ККД.

Фактори, що ускладнюють спалювання тріски:

 • Засмічення тріски піском або землею: бруд в тріску зазвичай потрапляє разом з корою, ще в період заготівлі деревини в лісі. Це збільшує вихід шлаку і золи під час роботи котла (підвищується зольність з 1% до 5%). Але на роботу наших промислових котлів ця проблема істотно не впливає. А в котлах з рухомими колосниками відсутня зовсім.

 • Паливо плавно переміщається уздовж топки, проходячи всі стадії горіння.
 • Підвищена вологість (45% -70%): сире паливо сильно знижує загальний ККД котлів, витрата тріски на отримання 1 Гкал теплової енергії збільшується в 2-2,5 рази. Багато котли просто відмовляються працювати на трісках з великою вологістю.

Загальні характеристики котлів на трісці

 • Робочий тиск: 3-6 бар
 • Висока і об'ємна топка з поворотною камерою допалювання.
 • Посилені колосники - колосники з хромистого чавуну (ГОСТ 2176-67) Хромисті чавуну своєму складі містять 26-36% хрому. Жаростійкість такого чавуну зберігається до 1100-1200 ° С, він мають високу твердість, і добре чинить опір зносу.

 • Швидкісний високоефективний вертикальний теплообмінник. Виготовлений з котельної суцільнотягненої труби діаметром 51 -57мм. Трубні дошки і колектора виготовлені з листового металу марки 09Г2С, товщиною від 6 до 12 мм.

 • Унікальна конструкція теплообмінника дозволяє максимально знімати все тепло димових газів, а висока швидкість димогазов зменшує засмічення і нарости золи на трубах теплообміників.

 • Всі поверхні теплообміну легко доступні для обслуговування і чистки.

 • Розкрій та порізка металу здійснюється на високоточному верстаті лазерного різання.
 • Зручні оглядовий двері. Все завантажувальний двері комплектуються відбійниками і тепловідбивача.

Вентилятори наддуву і димососи комплектуємо шиберними засувками, але за бажанням замовника є можливість установки частотних перетворювачів.

Купити або замовити котел на трісці, можна зателефонувавши за телефонами вказаними в контактах.

Click to order
Залиште свій номер телефону і ми вам зателефонуємо
Або Ви можете зателефонувати нам
+380955182814
Made on
Tilda