Котел тривалого горіння своїми руками - економія чи ризик?

Отримайте БЕЗКОШТОВНИЙ розрахунок економії за 10 хвилин для вашого будинку
Доставка прямо від заводу без націнок
100% окупність котла за 1 сезон (4-5 міс.)
Відправляємо без передоплати
1. Креслення котла тривалого горіння
2. Нюанси виготовлення котла тривалого горіння своїми руками

Простори інтернету рясніють статтями народних умільців і не розуміють тематику копірайтерів про те, як зробити самому котел тривалого горіння. Маса різних рекомендацій, покрокові інструкції з фото процесу від виготовлення кожної деталі до монтажу. Під час читання всі здається таким простим і зрозумілим, але з початком процесу з'являється маса проблем.

Робота котла тривалого горіння своїми руками

Робота котла тривалого горіння відрізняється від котлів традиційної конструкції. Власне тривале горіння відбувається за рахунок високої температури і низького вмісту кисню. В результаті паливо прогорає до вугілля з виділенням піролізних газів.
Неправильно відрегульовані саморобні котли на твердому паливі тривалого горіння можуть викидати велику кількість диму в атмосферу - це не екологічно і не практично. Тільки в умовах підвищених температур в зоні горіння (з кладкою з шамотної цегли в камері згоряння) можна досягти повного допалювання пірогазу і максимально ефективного використання палива.

Креслення котла тривалого горіння

Креслення на саморобний котел тривалого горіння можна знайти в Інтернеті. Є маса форумів, де люди продають або просто діляться кресленнями. Але де гарантія, що ви отримаєте якісні розрахунки без помилок? Імовірність, що хтось захоче продати (або навіть подарувати) схеми ідеального котла гранично мала. Навіть купуючи документацію на котел тривалого горіння своїми руками у авторитетних формучан, існує ймовірність обману. А відповідальність за ваш непрацюючий котел, витрачені гроші і час буде тільки на вас самих.
У кожному такому кресленні є купа дрібних недоліків, які видно тільки професіоналам цієї сфери. Без досвіду виробництва людині доведеться переробляти конструкцію кілька разів, щоб отримати більш-менш працює агрегат. Максимальна продуктивність і мінімальний витрата палива неможливо отримати без досвіду виробництва, якісної сировини і обладнання. Ми ж пропонуємо своїм клієнтам бездоганно працюючу машину - всі вади усунені, недоліки доопрацьовані, функції вдосконалені.
Ще одне важливе питання: чи будете ви настільки впевнені в чужих кресленнях і про саму роботу, щоб встановити саморобний котел в своєму будинку або на виробництві?

Нюанси виготовлення котла тривалого горіння своїми руками

Конструкції котлів тривалого горіння відрізняються від традиційних великими завантажувальними камерами, вогнетривкість яких досягається за допомогою шамотного цегли. Це обов'язково потрібно враховувати при виготовленні.
Багато хто думає, що саморобний котел - це вигідно, що він дістанеться їм практично безкоштовно. Але варто враховувати витрати на метал, витратні матеріали та деталі, які Ви не зможете виготовити в домашніх умовах, можливо навіть на прокат обладнання. Але найголовніше - ви витратите свій час і, цілком ймовірно, будете розчаровані результатом.
Зібрати котел тривалого горіння за кресленнями і ошпарити - це тільки початок роботи. Далі його потрібно буде перевірити і запустити, відрегулювати горіння, усунути всі недоробки. На пусконалагоджувальні роботи можна витратити всю відпустку, так і не отримавши бажаного результату.
І тут логічно поставити собі питання: чи не простіше купити готовий котел тривалого горіння? З гарантією від добросовісного виробника, з перевіреною конструкцією, установкою і налаштуванням. Крім високої якості наші котли відрізняються презентабельністю, вони добре впишуться в інтер'єр будинку і на виробництві.

У кого лучше купить твердотопливный котел в Украине

Твердотопливные котлы купить лучше в организациях которые специализируются на этом, а не продают все подряд, начиная от фенов и массажеров и заканчивая техникой для СТО и тракторами. Наши клиенты приобретали твердотопливные котлы в Киев, Днепр, Запорожье, Кропивницкий, Николаев, Одесса, Полтава, Сумы, Харьков, Херсон, Черкассы, Чернигов, с бесплатной доставкой домой по области
  Доставка без передоплати за 2-3 дня з моменту оформлення замовлення по всій території України
  Для покупців з будь-якого міста (села) України діє доставка.


  Ми уклали ексклюзивний договір з Новою Поштою, і тому доставка займає не тиждень, а всього 2-3 дня, в залежності від вашого місця проживання.

  Завдяки постійній наявності продукції на складі відправляємо замовлення вже на наступний день після замовлення, без передоплати (оплата при отриманні).

  Після відвантаження ви отримаєте смс з номером декларації і зможете самі відслідковувати переміщення вантажу.
  Як нас знайти?
  Click to order
  Залиште свій номер телефону і ми вам зателефонуємо
  Або Ви можете зателефонувати нам
  +380955182814
  Made on
  Tilda