Інфрачервоні керамічні обігрівачі (панелі)

Замовляйте керамічні інфрачервоні обігрівачи за ціною виробника з доставкой Новою Почтою по всій Україні

Економічні керамічні обігрівачі, які краще вибрати

Про купівлю обладнання для електричного опалення будинку або квартири необхідно потурбуватись заздалегідь, тому що не продумавши заздалегідь з настанням сезону холодів і збільшенні попиту, доведеться вибирати з того що вже залишиться на початок опалювального сезону.
Вас цікавить економічне і сучасне опалення - зверніть увагу на інфрачервоні настінні обігрівачі, які призначені як для основного так і додаткового обігріву квартири або будинку.
Сучасні обігрівачі цього типу мало споживають електроенергії, не займають багато місця, прості в управлінні, отже, вони енергоефективні і економічні.
Інфрачервоні панелі опалення користуються масовим попитом, завдяки цілому списку переваг перед традиційними системами опалення.
Як і інші електрообігрівачі, інфрачервоні панелі мають відмінності, але вони незначні, і тим не менше все інфрачервоні панелі опалення мають презентабельний зовнішній вигляд, ергономічні, пожежобезпечні і мають тривалий термін служби (більше 20 років).
Онлайн просчет системы экономного электроотопления инфракрасными обогревателями
Сообщите свои данные чтоб мы выслали Вам 3 варианта просчета с рекомендациями
Что вы хотите отапливать?
Согласитесь что количество и мощность обогревателей необходимых для отопления будет разной.
Какая высота потолков?
Т.к. теплый воздух поднимается вверх, то необходимо изначально закладывать запас мощности.
Какие окна установлены в Вашем помещении?
Через окна уходит около 30% тепла, а это важный показатель при расчете отопительного оборудования.
Помещение теплое?
Надеемся вы понимаете что это важный показатель.
Сколько комнат в помещении которое нужно отапливать?
Электроотопление хотите использовать для основного или дополнительного отопления?
Какую температуру хотите иметь в помещении?

Інфрачервоні керамічні панелі опалення - нова система опалення

Інфрачервоні керамічні панелі опалення відрізняються по ряду параметрів, а саме - матеріал з якого зроблений випромінювач, матеріал нагрівача, споживана потужність інфрачервоної панелі, тип регулювання (панель з механічним регулятором або інфрачервоний обігрівач з програматором), колір.

Найпопулярнішими на даний момент є керамічні панелі опалення. Такі інфрачервоні керамічні обігрівачі найбільш популярні і затребувані. Але від них не відстають металеві панелі опалення. На ринку також представлені панелі опалення зі скла, але це більше дизайнерське рішення.
Тестуючи і вивчаючи металеві панелі опалення та керамічні панелі можемо з упевненістю сказати що вони стійкі до перепадів напруги, пожежобезпечні, легко монтуються, вибираючи панель опалення з програматором або механічним термостатом - прості в налаштуванні, мають високу міцність і стійкістю (навіть до ударів), мінімальне кількість гарантійних випадків і термін служби понад 20 років.

Керамічний біо-конвектор. Що це?

Виробник інфрачервоних обігрівачів здивували ще одним рішенням, додавши вбудований біо-конвектор, який позбавлений недоліків традиційних електричних конвекторів, і увібрав в себе одні переваги, а саме:
 • біоконвектор вбудований в керамічний обігрівач, і не займає багато місця
 • не спалює кисень
 • не сушить повітря
 • не піднімає пил
 • керамічний біо конвектор сприятливо впливає на здоров'я і самопочуття проживають
 • швидше і рівномірніше прогріває будинок або квартиру
На жаль поки тільки один виробник виготовляє керамічні інфрачервоні обігрівачі з біо-конвектором, це ТМ "Венеція" і біо-конвектори "ECOTEPLO".

Теплова керамічна панель опалення - принцип роботи

Інфрачервоні теплові панелі набули широкого поширення в Україні. Понад 95% всіх електропанелі проводиться на території України, і більшість виробників теплових панелей експортують свою продукцію в інші країни світу, а це значить що продукція заслуговує на увагу і її оцінили по достоїнству, і це факт.

Різні виробники використовують різні нагрівальні елементи - нихромовая нитка, карбоновий шнур, аморфний високотехнологічний сплав.
Саме нагрівач нагріває випромінювач, і не важливо з якого матеріалу він зроблений, метал або кераміка (але керамічна теплова панель більш енергоємна, і виконує функцію акумулятора тепла).

Нагріте випромінювач розсіює довгохвильове інфрачервоне випромінювання, яке крім тепла надає терапевтичну дію сприятливе для здоров'я оточуючих.

Переваги та вади інфрачервоних керамічних обігрівачів (панелей)

Якщо коротко, то, радше до чеснот обігрівальних панелей можна віднести:
 • підтримують мікрофлору в приміщенні
 • 2 види опалення приміщення: конвекційний і випромінювання
 • легко встановити або повісити на стінку
 • підключається в звичайну розетку, і немає необхідності тягти додаткову лінію для підключення інфрачервоного обігрівача.
 • пожежобезпечний. Температура панелі опалення не перевищує 85-90 С, що значно нижче температури спалаху
 • вологозахист. Можна встановлювати у ванних кімнатах, басейнах, душових.
 • не сушать повітря, не спалюють кисень, не піднімають пил
 • при випадковому дотику не викликають опіків і почервоніння навіть у маленьких дітей.
 • довгохвильові обігрівачі сприятливо впливають на здоров'я, а тим більше не завдають шкоди, тому використовуються для лікування в медицині багатьох захворювань, на відміну від короткохвильових обігрівачів які заборонені для використання в житлових приміщеннях
 • виключають поширення і розмноження хвороботворних бактерій і грибів
 • перешкоджають появі цвілі і грибка на стінах

Компанія "Центр Тепла" пропонує своїм замовникам великий вибір інфрачервоних електропанелі. Так як ми є відділом збуту виробників, то можете бути впевнені що замовивши панелі опалення у нас ви отримаєте їх за ціною виробника, і з гарантією виробника.
Знаючи всі особливості інфрачервоних обігрівачів, ми порекомендуємо вам саме те що буде ефективно у вас для опалення будинку або квартири.
Рекомендуємо розглянути інфрачервоні обігрівачі виробників

Скільки електроенергії споживає керамічний обігрівач

З 2015 р компанія "Центр Тепла" займається продажем інфрачервоних керамічних обігрівачів виробництва Україна. За цей час понад 4000 замовників придбали керамічні інфрачервоні обігрівачі для основного або додаткового опалення будинків і квартир.
Одним з найбільш частих питань який доводиться чути від замовників - "скільки кВт буде споживати система опалення в будинку або квартирі?". Насправді скільки кВт буде споживати керамічний залежить від одного показника - тепловіддача опалювального приміщення. І чим менше утеплено приміщення, тим більше буде споживання електроенергії керамічним інфрачервоним обігрівачем.

Відгук про використання керамічного обігрівача в квартирі

В інтернеті можна знайти багато відгуків про керамічних обігрівачах Венеція. Багато позитивних відгуків про використанні керамічних обігрівачів Венеція, але, зустрічаються і негативні.
Так ось, ми часто наводимо приклад опалення опалення одного з наших офісів, який знаходиться в будинку, де раніше були квартири, але як часто буває, жителів розселили і тепер в будинку знаходяться офіси. Коли ми заселялися, як раз в будинку відмовлялися від централізованого опалення - нам якраз це на руку було, так як ми адже займаємося економним опаленням.

Невеликі вступні по приміщенню - площа 20 м2, висота 3,2 м., Приміщення кутове, стіни з червоної цегли, товщина стін близько 80 см., Вікно металопластикове 2 м2., Балконний блок площею 2,8 м2. Так ось, це приміщення опалює одна керамічна панель Венеція ПКК 1400.

Так ось на чому хочемо зупинити вашу увагу - за опалювальний сезон жовтень-квітень вже третій рік поспіль наш рахунок за спожиту електроенергію не перевищує 1950 грн.

Варто зазначити що в офісі крім обігрівача в робочий час працює 4 ноутбука і кавоварка.
І так, ми по можливості намагаємося заощаджувати, тобто на вихідні і свята зменшуємо потужність, таким чином обігрівач у нас працює на повну потужність тільки в люті морози.
Температура в приміщенні в межах 18-20 градусів.

Багато це чи мало - судити тільки вам, але ми знаємо точно що сусіди у яких опалення класичні конвектори - платять набагато більше.

І що найцікавіше - дивуються, і щороку говорять що будуть переходити на керамічні обігрівачі щоб платити менше, ииии .... правильно, не переходять, а платять більше, і кожен рік знаходять виправдання.
Це реальний відгук і приклад використання про керамічної панелі для опалення Венеція ПКК 1400.

Прорахунок рекомендованих інфрачервоних керамічних панелей

Для вашої зручності, пропонуємо провести безкоштовний прорахунок рекомендованих інфрачервоних обігрівачів. У прорахунку ви отримаєте декілька варіантів, де вказані особливості, буде вказано кількість необхідних обігрівачів і їх моделі, ціна, умови доставки, і ін.
Онлайн просчет системы экономного электроотопления инфракрасными обогревателями
Сообщите свои данные чтоб мы выслали Вам 3 варианта просчета с рекомендациями
Что вы хотите отапливать?
Согласитесь что количество и мощность обогревателей необходимых для отопления будет разной.
Какая высота потолков?
Т.к. теплый воздух поднимается вверх, то необходимо изначально закладывать запас мощности.
Какие окна установлены в Вашем помещении?
Через окна уходит около 30% тепла, а это важный показатель при расчете отопительного оборудования.
Помещение теплое?
Надеемся вы понимаете что это важный показатель.
Сколько комнат в помещении которое нужно отапливать?
Электроотопление хотите использовать для основного или дополнительного отопления?
Какую температуру хотите иметь в помещении?
Как нас найти?
Залиште свій номер телефону і ми вам зателефонуємо
Або Ви можете зателефонувати нам
+380955182814
Made on
Tilda