Котлы длительного горения Крафт С

Выберите мощность котла Крафт С

Вернуться в каталог

Сопутствующие товары к котлам

ВЕРНУТЬСЯ
Доставка без предварительной оплаты за 2-3 дня с момента оформления заказа по всей территории Украины БЕСПЛАТНАЯ
 • Для покупателей из любого города Украины действует доставка.
 • Мы заключили эксклюзивный договор с Новой Почтой, поэтому доставка занимает не неделю, а всего 2-3 дня в зависимости от вашего места жительства.
 • Благодаря постоянному наличию продукции на складе отправляем заказы уже на следующий день после заказа, без предварительной оплаты (оплата при получении).
 • После отгрузки вы получите смс с номером декларации и сможете сами отслеживать перемещение груза.
Наши контакты
Позвоните нам прямо сейчас!
+38 (097) 247 - 97 - 63
+38 (095) 518 - 28 - 14

г. Киев, ул. Л. Руденко, 6А
БЦ "Колизей"

Твердопаливний котел Крафт модель С

Твердопаливні котли Kraft S - це гарантія тепла у Вашому будинку. Крафт С позиціонуються на ринку як котли тривалого горіння і завдяки високому показнику ККД мають низьку витрату палива, порівняно з аналогічними моделями.

ТТ котли Kraft серії S призначені для опалення побутових, виробничих та інших видів приміщень з обладнаною системою центрального опалення. У котлах Kraft S можна використовувати практично будь-який вид твердого палива з низькою калорійністю: деревина, і відходи, торфо- і тирсо-брикети, кам'яне вугілля, та ін. Найвищий показник ККД досягається на використанні антрациту як основне паливо.

Котел Крафт S являє собою збірну конструкцію, що складається з корпусу з топковою камерою і конвекційної частини. Корпус має паралелепіпедну форму, що складається з 2 частин, між якими циркулює теплоносій. Зовнішній корпус обшитий шаром теплоізоляційного матеріалу, який необхідний для додаткового захисту, а також зводить до нуля непотрібні втрати втрати під час експлуатації котла.

Принцип роботи котла традиційний для таких моделей ТТ котлів. Паливо завантажується на колосникові грати через завантажувальні дверцята, розташовані на передній панелі котла. Об'єм камери згоряння дозволяє завантажувати паливо великого розміру, проте необхідно дотримуватися рекомендацій виробника щодо вибору палива для Kraft S.

Конвекційна частина ТТ котла Kraft S виконана у вигляді триходового теплообмінника. Тепло передається шляхом конвекції, і далі циркулює по зовнішніх стінках котла. Димохід підключається ззаду, і має шиберну заслінку для регулювання тяги.

Kraft S - це серія ТТ котлів, в яких передбачено ручне завантаження палива. Однак виробником передбачено вибір комплектації виробу – з механічним керуванням та автоматикою. Механічне керування передбачає регулювання роботи котла за допомогою ручного терморегулятора (опція) – положення якого впливає на потужність подачі повітря в камеру топки. Перевага такої комплектації у її енергонезалежності. Комплектація з автоматикою дозволяє керувати роботою казана без втручання користувача. Режим роботи котла регулюється з урахуванням показників температури, заданої користувачем.

  ПЕРЕВАГИ KRAFT С (КРАФТ С):

  • Високий ККД;
  • Котлова сталь 5 мм;
  • Можливість управління механікою та автоматикою.
  КОМПЛЕКТ ПОСТАВКИ:

  • Котел у зібраному вигляді;
  • Паспорт;
  • Комплект для чищення котла;
  • Колосники;
  • Скидний клапан – 1 шт.
    Оставьте свой номер телефона и мы вам позвоним по телефону
    Или вы можете позвонить нам
    +380955182814
    Made on
    Tilda