Де купити керамічний інфрачервоний обігрівач в Івано-Франківську?

Впевнені, що після подорожчання ви часто думали про те, як зменшити витрати на опалення. Напевно, шукали щось в інтернеті, читали статті і, швидше за все, вже знаєте, що інфрачервоні обігрівачі — саме енергоефективне рішення на ринку опалювальних систем на даний момент. Воно має величезну кількість переваг (про них ви можете прочитати в кінці статті, якщо знайомі не з усіма), а також коштує не дуже дорого в порівнянні з іншими обігрівачами.

Ми пропонуємо купити керамічний інфрачервоний обігрівач Івано-Франківськ по самій вигідній ціні, з офіційною гарантією в нашому магазині «Центр Тепла».


Чому «Центр Тепла» пропонує більше, ніж конкуренти? 10 причин вибрати наш інтернет-магазин

1
Гарантуємо найнижчі ціни в інтернеті
Головна складова частина філософії нашої компанії — підтримання низьких цін. Після того, як в країні сталася криза, ми намагаємося робити націнки ще менше, щоб клієнти могли купити керамічні обігрівачи за нормальною ціною, який би служив їм чверть століття і допомагав заощаджувати якомога більше.
2
Ми давно на ринку
Це дало можливість затвердити грамотну стратегію розвитку, покращити логістику, роботу із замовленнями. Крім цього намагаємося робити все можливе, щоб ви завжди вчасно отримували свої замовлення. Ми обзавелися надійними постачальниками і партнерами, які допомагають нам робити більш вигідні пропозиції.
3
Наші товари офіційні з гарантією від виробника
Ми не просимо доплати за таку послугу. Ви завжди можете звернутися до нас, якщо з технікою щось станеться, а ми зробимо так, щоб ви в найкоротші терміни отримали нову модель або ремонт старої, якщо це технічно можливо. Будьте впевнені, що навіть діагностика не займає багато часу.
4
У нас часто акційні пропозиції
Намагайтеся іноді перевіряти, що відбувається на нашому сайті. Для вас це можливість купити панельний керамічний обігрівач по ультимативно низькою ціною. Причому, ми розпродуємо не старі непотрібні моделі, а конкурентні обігрівачі, щоб ви отримали ще один шанс купити якісне обладнання. Перегляньте наш каталог зараз, можливо в даний момент ми проводимо акцію.
5
Пропонуємо швидку доставку керамічних обігрівачив по Івано-Франківській області
Ми розуміємо, як вам важливо отримати товар вчасно, тому налагодили відправки так, щоб вам довелося чекати мінімальний час. Якщо відбувається якийсь непередбачений колапс (наприклад, зіпсується погода — машини не можуть їздити), то ми довідаємося наскільки все серйозно і відразу ж вас попереджаємо, даємо гарантію, що з товаром все нормально, він приїде у відмінному стані. Нам важливо довіру клієнтів, тому за свої фінансові втрати можете не переживати. С 2014 г. багато жителів міст Івано-Франківськ, Болехів, Бурштин, Галич, Городенка, Долина, Калуш, Коломия, Косів, Надвірна, Рогатин, Снятин, Тисмениця, Тлумач, Яремче замовили обігрівачи у нас.
6
Ми орендуємо місткі склади
Це зроблено для того, щоб завжди були в наявності товари у величезній кількості, щоб ви не подзвонили нам з наміром зробити замовлення, а у нас немає потрібної моделі. Зараз ми готові постачати практично будь нескінченне число обігрівачів в будь-яку точку України. Навіть якщо ви крупна компанія, якій потрібно велика кількість систем, ми готові виконати замовлення в найкоротші терміни.
7
Даємо гарантію повернення товару протягом 14 днів
Без будь-яких питань ви можете звернутися з наміром повернути куплений товар. Ми зобов'язуємося прийняти його, не вимагаючи пояснень. Це ваше право, зафіксоване у конституції України, і ми його поважаємо.
8
Ми працюємо безпосередньо з виробником
Не користуємося послугами посередників, тому завжди в найкоротші терміни отримуємо нові моделі керамічних панелей та біо-конвекторів за низькими цінами, що дозволяє нам продавати з невеликою націнкою. Якщо одиниці товару закінчуються, то нам швидко відправляють нові поставки, таким чином, не створюється дефіцит, і ви завжди можете зробити замовлення, швидко отримати доставку.
9
Ми зібрали відмінних співробітників
За роки роботи у нас працювало багато фахівців, але тепер ми найняли кращих з них. Пишаємося своїм персоналом, який завжди допоможе клієнтам і грамотно, ввічливо відповість на будь-які питання, надасть консультацію. Ці люди покращують роботу нашого магазину, вдосконалюють обробку замовлень і технічний аспект роботи сайту. Ви можете зателефонувати, щоб купити інфрачервоний керамічний обігрівач і завжди вам в цьому допоможуть.
10
В каталозі найпопулярніші та вигідні моделі керамічних обігрівачив та біо-конвекторів
Широкий вибір — те, що ми завжди намагаємося забезпечити. Хочемо, щоб у нас ви завжди могли знайти модель, яка задовольнила б усі запити. Ми стежимо за трендами, знаємо, які опалювачі більш цікаві для нашої країни і можуть добре, економічно працювати. Їх ми поміщаємо в каталог. Кожен зможе знайти те, що йому потрібно.
Сподіваємося, що тепер ви краще розумієте, що ми з себе представляємо і якими принципами слідуємо

Тепер ми скажімо пару слів про те, чому вам слід купити керамічний обігрівач, а не якийсь інший
Чому інфрачервоний обігрівач найкраще рішення в світі?
Гучна заява, чи не так? Але це обґрунтоване твердження, адже в США, Європі, Азії компанії та люди вже давно перейшли на інфрачервоні обігрівачи. Вони пропонують все, що тільки потрібно користувачам, коштують не дорого, дуже економічні і позитивно впливають на здоров'я людини. В Україні багато компаній вже перейшли на таке опалення. Наприклад, харківські ресторанні комплекси «Хабібі» та «Старгород» вже використовують інфрачервоні опалювачі. Одне з головних закладів-пам'яток Львова — «Львівська копальня кави» обзавелася ІК технікою.
ЗАЦІКАВЛЕНІ? ТОДІ ЧИТАЙТЕ ДАЛІ, ДЕ МИ РОЗПОВІМО ПРО ВСІ ПЕРЕВАГИ
Найкращі показники енергоефективності обігрівачів

Колись інноваційна технологія інфрачервоного опалення тепер доступна всім, так як стала набагато дешевше. Принцип роботи обігрівачів, заснованих на ній, схожий з сонячним світлом — нагріває не тільки повітря, але і предмети. Така дивовижна властивість дає ряд унікальних переваг, які не можуть запропонувати ніякі обігрівачі, в їх числі:

  • можливість створювати теплові зони навіть на відкритій місцевості, таким чином можна обігрівати літні майданчики ресторанів або веранди навіть, якщо на вулиці мінусова температура;

  • здатність опалювати приміщення навіть у вимкненому стані, так як нагріті предмети будуть віддавати своє тепло в навколишнє середовище ще через кілька годин після відключення приладу від мережі;

  • надвисока енергоефективність, обумовлена економічністю самої технології.

Як бачите, вже цього досить, щоб купити інфрачервоний обігрівач.

Користь для людей і безпека

Такі обігрівачі не вибухають, у них нульова імовірність самозаймання. Ви можете бути упевнені, де б ви не поставили обладнання, воно не стане причиною пожежі. Це актуально для дитячих садків, навчальних закладів.

Також випромінювання вміє знищувати шкідливі бактерії, тому поверхні і приміщення, де воно застосовується, практично не мають збудників захворювань. Воно навіть в медицині знайшло застосування в деяких процедурах.

Можливість глибокої налаштування роботи системи

Ви можете запрограмувати терморегулятор таким чином, щоб всі обігрівачі в будинку активувалися за годину до вашого повернення. Це допоможе додатково заощадити адже майже весь день комплекс буде у вимкненому стані і не стане споживати енергію. Тому, коли ви вирішите купити інфрачервоний обігрівач в Івано-Франківську, подумайте про те, щоб придбати терморегулятор — це дуже вам допоможе, а коштує він недорого.

Красивий зовнішній вигляд і легкість монтажу обігрівача

Над зовнішністю девайсів працювали професійні дизайнери. Їх мета — придумати такий зовнішній вигляд, який би дозволив встановлювати обігрівачі в будь-яке приміщення так, щоб вони виглядали там лаконічно.

Щоб інсталювати системи досить просто знати основи роботи з інструментами, все інше буде в комплекті з інструкцією.

Отже, якщо ви хочете економити, то радимо купити інфрачервоний обігрівач . Це насправді краще рішення для України в даний момент. Його ефективність підтверджена численними відгуками, тисячами продажу і задоволеними клієнтами, які залишили відгуки на багатьох сайтах в інтернеті.
Онлайн просчет вариантов систем электроотопления инфракрасными керамическими обогревателями
Сообщите свои данные чтоб мы выслали Вам 2 варианта просчета с рекомендациями.
Что вы хотите отапливать?
Согласитесь что количество и мощность обогревателей необходимых для отопления будет разной.
Какие окна установлены в Вашем помещении?
Через окна уходит около 30% тепла, а это важный показатель при расчете отопительного оборудования.
Помещение теплое?
Надеемся вы понимаете что это важный показатель.
Какую температуру хотите иметь в помещении?
Надеемся вы понимаете что это важный показатель.
Электроотопление хотите использовать для основного или дополнительного отопления?
Какая высота потолков?
Т.к. теплый воздух поднимается вверх, то необходимо изначально закладывать запас мощности.
Сколько комнат нужно отапливать?
Укажите площадь каждой комнаты в м2 которые нужно отапливать (через запятую)
Введите свое имя
Ваш номер телефона
Введите Ваш e-mail
Made on
Tilda